تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه هفت و هشت

نظارت ساختمان

10 / 10
از 1 کاربر

تعریف گروه طره از نظارت با تعاریف متعارف فرق دارد. مهندس ناظر در حالت عام مراحل اجرای ساختمان را با نقشه‌ها مطابقت می‌دهد. در صورت بروز خطا آن را به مراجع ذی‌ربط مثل نظام مهندسی و شهرداری اطلاع می‌دهد. این گزارش در اختیار این مراجع قرار می‌گیرد تا در صورت لزوم با استفاده از قوه قهریه پروژه را متوقف کنند.

در صورت وجود سرمایه و نقشه چه نیازی به وجود مهندس ناظر هست؟

در بسیاری از موارد سرمایه گزاران و سازندگان از مراحل اجرای کار اطلاع ندارند. حتی در صورت اطلاع از این مراحل ممکن است روش اجرای صحیح آن را ندانند. در این مرحله شما نیاز به یک مهندس خبره دارید. این مهندس ناظر می‌تواند شما را راهنمایی کند. مهندس ناظر موظف به حضور تمام وقت در پروژه نیست. چون پروژه‌های متعددی را نظارت و راهبری می‌کند.

خدمات نظارت ساختمان طره می‌تواند در خصوص مراحل مختلف ساختمان باشد. این نظارت شما را یاری می‌کند تا شما مراحل ساخت پروژه را به صورت صحیح جلو ببرید. در مواردی که مالک یا سرمایه گذار پروژه حساسیت در اجرا دارد، می‌تواند از تیم نظارت ساختمان گروه طره استفاده کند. این تیم در مراحل مختلف پروژه با مشاوره حضوری و غیر حضوری شما را یاری می‌کند، تا بتوانید با همراهی این تیم مشکلات و مسائل ساخت را از پیاده‌سازی نقشه تا اجرای تزیینات حل‌وفصل نمایید.

نظارت ساختمان در طره هم به صورت تمام وقت نیست. شما می‌توانید به صورت ساعتی و پروژه‌ای از این خدمات بهره‌مند شوید. مهندسین ناظر طره علاوه بر اخذ مدارک مربوط به سازمان نظام مهندسی، در اجرا ساختمان نیز تبحر دارند و عموماً در حال بازدید و راهبری پروژه‌های مختلف ساختمانی هستند. فنون و روش‌های اجرای خاص را بررسی کرده و بهترین روش را در جهت کاهش هزینه و ارتقا کیفیت پروژه به شما ارائه می‌دهند. شما می‌توانید با تماس تصویری و ارسال عکس و پرسش خود از این خدمت بهره‌مند شوید.

 
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :