تهران، میدان آزادی، اتوبان لشگری، جنب مترو بیمه، کارخانه نوآوری آزادی، کارگاه هفت و هشت

پوشاننده ها

پوشاننده یا کاور جعبه فیوز چیست؟

پوشاننده جعبه فیوز یک ابزار خلاقانه و البته کاربردی در طراحی دکوراسیون است. آیا تا کنون برای شما پیش آمده که برخی از تأسیسات خانه یا محل کارتان مثل شیر گاز، کلید مینیاتوری و... به شکل زننده‌ای دکور محیط را خراب کرده باشد؟ این امر، یک مشکل طبیعی در پروژه‌های معماری است. پوشاندن این تأسیسات در محیط به شکلی درست، کاری دشوار خواهد بود. افرادی که وظیفه طراحی دکوراسیون یک محیط را بر عهده دارند، هنگام مواجهه با این موارد معمولا دچار مشکل می‌شوند. مشکلی تکراری که ما هم بارها با آن برخورد کرده‌ایم. شیر قطع کن گاز، فیوز برق، لوله گاز، کنتور برق و مواردی از این قبیل که در پروژه‌های مختلف در جایگاه نادرستی قرار گرفته‌اند. حال ما برای پوشاندن این تأسیسات به شکلی اصولی و زیبا، راهکاری تحت عنوان پوشاننده ارائه کرده‌ایم.  

پوشاننده در انواع مختلفی ارائه می‌شود و همانطور که از نامش پیدا است، توانایی پوشاندن تأسیسات مختلفی مثل دریچه کولر، لوله گاز و... را دارد. بنابراین انواع پوشاننده شامل مواردی مثل پوشاننده دریچه کولر، پوشاننده کنتور گاز، پوشاننده جعبه فیوز، پوشاننده کنتور برق، پوشاننده لوله گاز و... می‌شود. هر کدام از این محصولات با بهترین متریال موجود ساخته شده‌اند و طراحی خلاقانه‌ای دارند.

کاربرد پوشاننده جعبه فیوز

طراحی دکوراسیون داخلی یک محیط تا حد زیادی به ویژگی‌ها و نوع ساخت آن محیط بستگی دارد. در بسیاری از پروژه‌های ساخت‌وساز تأسیساتی مثل شیر قطع کن گاز، کیلید مینیاتوری و... به دلیل کم‌توجهی سازنده در جایگاهی نادرست قرار گرفته‌اند. این جایگاه نادرست ممکن است طراحی دکوراسیون آن محیط را مختل کند. از طرفی جابه‌جایی این موارد نیز با هزینه‌هایی بسیار زیاد همراه است که در بسیاری از موارد انتخابی عاقلانه به نظر نمی‌رسد.

کاربرد پوشاننده دقیقاً در چنین شرایطی مشخص خواهد شد. یک پوشاننده متناسب با قسمتی که قصد پوشاندن آن را دارید تهیه کنید و طراحی دکور محیط را به شکل مطلوب به اتمام برسانید. بنابراین پوشاننده‌ها نه تنها طراحی دکور یک محیط را آسان‌تر می‌کنند، بلکه هزینه‌ها را نیز به میزان چشمگیری کاهش می‌دهند.

یکی دیگر از جذابیت‌های محصولی مثل پوشاننده این است که هنگام پوشاندن هر عیب و ایرادی در یک محیط می‌توانید به آن اعتماد کنید. برای مثال اگر دیواری در منزل یا محل کارتان دارید که از خرابی کوچک ایجاد شده روی آن رنج می‌برید، می‌توانید از پوشاننده دیوار استفاده کنید. این محصول خرابی موردنظر را می‌پوشاند و تبدیل به یکی از لوازم دکوری در آن محیط می‌شود.

مشخصات و ویژگی پوشاننده جعبه فیوز

یکی از اصلی‌ترین و مهم‌ترین ویژگی‌های پوشاننده متریالی است که در ساخت آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. این محصولات با بهترین متریال موجود در ایران ساخته می‌شوند. طراحی آن‌ها نیز متناسب با محیط‌های مختلف مسکونی، اداری، تجاری و... کاملا خلاقانه خواهد بود. ضمن اینکه نسبت به نمونه‌های خارجی از قیمتی کاملا مناسب برخوردار هستند.

محصولی مانند پوشاننده،حاصل بهره‌گیری از نمونه‌های خارجی، خلاقیت سازندگان ایرانی و استفاده از توان داخلی است. پوشاننده به عنوان یک محصول منحصربه‌فرد برای اولین بار در ایران تولید می‌شود. همچنین تمام قطعات و تجهیزات آن نیز با افتخار از محصولات ایرانی وام گرفته شده است. محصولتی مانند شلف پوشاننده جعبه فیوز، باکس پوشاننده لوله گاز و... باعث می‌شوند تا علاوه بر پوشاندن فیوز و لوله گاز، آن قسمت از محیط تبدیل به بخشی کاربردی و البته زیبا شود.

خرید پوشاننده یا قاب جعبه فیوز

تأسیسات و المان‌هایی مثل فیوز برق، دریچه کولر، شیر قطع کن گاز و... در محیط‌های مختلف گاهی ممکن است در جایی نادرست قرار گرفته باشند. اگر این تأسیسات به شکل آزاردهنده‌ای در معرض دید شما است، خرید پوشاننده جعبه فیوز می‌تواند به عنوان یک معجزه و راه نجات برای شما باشد. گروه طره دیزاین برای اولین بار محصولی خلاقانه تحت عنوان پوشاننده را روانه بازار کرد تا مشکلات این چنینی در گروه‌های معماری برطرف شود.

برای خرید پوشاننده کافی است متناسب با نیازی که دارید یکی از محصولات موجود را انتخاب کنید. پوشاننده‌ها در اندازه‌هایی کاملا استاندارد و با بهترین و مقاوم‌ترین متریال تولید می‌شوند. پس بدون نگرانی می‌توانید محصول مورد نظر خود را از طریق سایت سفارش دهید.

قیمت پوشاننده جعبه فیوز

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، یکی از دلایل استفاده از انواع پوشاننده برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل یا محل کار خود، قیمت مناسب آن است. قیمت پوشاننده جعبه فیوز در گروه طره دیزاین نسبت به رقبای داخلی و خارجی بسیار مقرون‌به‌صرفه و مناسب است. شما با هزینه‌ای معقول می‌توانید برای محل موردنظرتان یک پوشاننده باکیفیت، زیبا و پرکاربرد تهیه کنید.

1مجموع 6 محصول
شلف پوشاننده جعبه فیوز

شلف پوشاننده جعبه فیوز

قیمت: 11,500,000ریال
11,000,000 ریال
قاب جعبه فیوز طرح ساده

قاب جعبه فیوز طرح ساده

قیمت: 10,800,000ریال
8,400,000 ریال
کاور جعبه فیوز قاب عکس پی وی سی

کاور جعبه فیوز قاب عکس پی وی سی

قیمت: 8,640,000ریال
7،200،000 ریال
قاب جعبه فیوز مدل قاب عکس

قاب جعبه فیوز مدل قاب عکس

قیمت: 9,400,000ریال
8،400،000 ریال
قاب جعبه فیوز مدل آینه دکوراتیو

قاب جعبه فیوز مدل آینه دکوراتیو

قیمت: 11,000,000ریال
9,600,000 ریال
قاب جعبه فیوز مدل تخته وایت برد

قاب جعبه فیوز مدل تخته وایت برد

پوشاننده‌ای برای یادآوری اهداف روزانه قیمت: 15،000،000ریال
1مجموع 6 محصول
ثبت نظر
عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :